„Opičí“ rok: Válka o planetu opic láká trailerem. V kinech ji ale předběhne Kong | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Opičí“ rok: Válka o planetu opic láká trailerem. V kinech ji ale předběhne Kong

720p480p360p240p

Válka o planetu opic je zatím posledním dílem filmové série, která odstartovala v roce 2011 Zrozením planety opic. Dlouho očekávaný velkofilm se v českých kinech objeví v polovině července 2017. Podívejte se na první oficiální trailer.

Ceasar a jeho opičí kmen jsou dotlačeni k nevyhnutelnému střetu. Čeká je dosud největší bitva s lidskou armádou pod vedením Plukovníka. Po tom, co opičí armáda utrpí ohromné ztráty, bude muset Caesar najít pro své soukmenovce nový domov. Otázkou zůstává, zda se mu to povede.

Režie filmu se stejně jako minule ujal Matt Reeves. Předlohou se tradičně stal román Pierra Boullea Planeta opic z roku 1963. O filmovou hudbu se postaral Michael Giacchino, který má mimo jiné na svém skladatelském kontě takové filmy jako Doctor Strange, Rogue One: Star Wars Story, nebo V hlavě.

Jediní tři herci, kteří propojují celou novou trilogii jsou představitel Caesara Andy Serkis a Karin Konovalová spolu s Terrym Notarym v rolích jeho spolubojovníků. Novou postavu, kterou neznáme z předchozích dílů je Plukovník, velitel armády lidí, v podání Woodyho Harrelsona.

Herec Terry Notary se v příštím roce neobjeví jen v jednom očekávaném sci-fi snímku. Další „opičí“ film – Kong: Ostrov lebek kina uvedou na začátku března. Podívejte se na trailer:

720p 480p 360p
Kong: Ostrov lebek

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek