Přichází Vetřelec: Covenant. První trailer nového pokračování vesmírné hororové ságy je na světě | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Přichází Vetřelec: Covenant. První trailer nového pokračování vesmírné hororové ságy je na světě

720p480p360p240p

Dlouho očekávaný film z prequelové trilogie o zrození jednoho z nejznámějších sci-fi monster už má první trailer. Česká kina uvedou zatím nejkrvavějšího Vetřelce 18. května 2017.

Vetřelec: Covenant je bezpochyby jedním z nejočekávanějších filmů příštího roku. Studio 20th Century Fox a režisérem Ridley Scott se opět vrátili k úspěšné sáze o Vetřelci. Záměrem tvůrců je vytvořit trilogii, která přechází původní tetralogii, již Scott odstartoval původním Vetřelcem v roce 1979. Covenant přímo naváže na film Prometheus, který tuto trilogii odstartoval v roce 2012.

Vesmírná kolonizační loď Covevant narazí na stejnou planetu jako ztracená expedice Prometheus. Posádka má za to, že našla dosud neobjevený ráj, opak je ale pravdou. Kromě klasického Vetřelce, se totiž na planetě vyskytuje i záhadný Neomorph, kterého z černé hmoty stvořil android David, jenž jako jediný z Promethea na planetě zůstal.

Kromě Michaela Fassbendera, který se jako jediný objevil i ve filmu Prometheus, v hlavních rolích uvidíme Katherine Waterstonovou, Noomi Rapaceovou, nebo Dannyho McBrida.

Připoměňte si film Prometheus:

480p 360p 240p
Prometheus

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek