Ready Player One: Hra začíná a Spielbergův nový film má první trailer | info.cz

Články odjinud

Ready Player One: Hra začíná a Spielbergův nový film má první trailer

Nejnovější snímek oscarového režiséra Stevena Spielberga, který natočil podle románu Ernesta Clinea, představil svojí první ukázku. Akční sci-fi, odehrávající se v poměrně blízké budoucnosti, ale neukáže náš svět v tom nejlepším světle. V českých kinech se Spielbergův thriller poprvé objeví 29. března příštího roku. 

Když se svět promění a nezůstane v něm ani špetka radosti a naděje, začnou lidé utíkat. Virtuální realita lidem nabízí naprosto bezstarostný svět, ve kterém mohou prožívat své sny bez ohledu na krizi, která vládne v reálném světě.

Tvůrce virtuálního světa OASIS ale do své hry skryl několik klíčů, které svým nálezcům pomohou k nalezení pokladu. Boj o bohatství ale nezůstane jen uvnitř herního systému, těch, kteří touží po klíčích, přibývá a jejich soupeření začne být nebezpečné.

V hlavních rolích se objeví Tye Sheridan (X-Men: Apokalypsa, The Stanford Prison Experiment), Olivia Cookeová (Katie se loučí, Batesův motel), Simon Pegg (Star Trek: Do neznáma, Tintinova dobrodružství) nebo Mark Rylance (Dunkerk, Most špiónů).

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud