Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Rychle a zběsile 8: první trailer skrývá překvapivý zvrat

720p480p360p240p

První oficiální trailer k zatím poslednímu filmu ze série Rychle a zběsile už je venku. Slibuje honičky, akční scény i překvapivý zlom. Podívejte se na něj i na další video o tom, jak se Rychle a zběsile 8 natáčelo.

První trailer k filmu Rychle a zběsile 8 je na světě. Tříminutová upoutávka naznačí i očekávaný zlom, kvůli kterému se i na osmé pokračování vyplatí počkat. Dominic Toretto přeběhne k druhé straně. Proč se z něj stane záporák a přidá se ke svůdné Cipher? U nás si na odpověď počkáme do 13. dubna 2017.

Kromě známých tváří, které už jsou se sérií Rychle a zběsile spojené, jako jsou Vin Diesel, Michelle Rodriguezová, Dwayne „The Rock“ Johnson nebo Ludacris, uvidíme i nové. Zásadní postavou, která doplní řady záporáků, je Charlize Theron v roli Cipher, uvidíme ale i Helen Mirrenovou nebo Scotta Eastwooda.

Paul Walker si v průběhu natáčení sedmého dílu přál, aby se do filmu vrátilo více autentických pouličních honiček. Nelíbil se mu způsob „klíčování“ většiny scén a příliš mnoho záběrů dotvořených počítačovou technologií. Podle traileru se jeho přání alespoň z části vyplnilo.

Podívejte se i na to, jak se osmé pokračování úspěšné série natáčelo:

720p 480p 360p 240p
Rychle a zběsile 8

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek