Komunista Dolejš: Babiš má za nás náhradu a Zeman to ví, volby můžou být už za rok | info.cz

Články odjinud

Komunista Dolejš: Babiš má za nás náhradu a Zeman to ví, volby můžou být už za rok

Musíme šetřit, oznámil minulý týden premiér Andrej Babiš. A co na to komunisté? Poslanec Jiří Dolejš tvrdí, že šéf hnutí ANO se nechce ocitnout v izolaci z pravé strany. Zároveň se prý také připravuje na horší ekonomické časy. Předsedu vlády Babiše podle Dolejše v souvislosti s tím čeká zásadní rozhodnutí, které určí jeho politickou budoucnost: jestli je jeho prioritou pravicový, nebo levicový volič. Vše může urychlit tvrdý ekonomický náraz, o kterém Dolejš mluví např. v souvislosti s brexitem bez dohody. Jakou roli teď pro Babiše hraje SPD Tomia Okamury? Nakolik je pravděpodobné, že se předčasné volby uskuteční už příští rok? A které podmíny musí ANO a ČSSD splnit, aby KSČM vládu neshodila? Podívejte se na rozhovor. TADY SI MŮŽETE PŘEHRÁT všechna interview Pavla Štrunce.

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud