Šlechtová: Ztratila jsem přátele, ale žiji s čistým svědomím, před Babišem klečet nebudu | info.cz

Články odjinud

Šlechtová: Ztratila jsem přátele, ale žiji s čistým svědomím, před Babišem klečet nebudu

Karla Šlechtová. Ještě před rokem jedna z nejmocnějších žen v zemi, o které se spekulovalo i v souvislosti s pozicí předsedkyně vlády. Teď řadová poslankyně, která nedostala ani pozvánku na víkendový republikový sněm hnutí ANO. Změnila by něco? „Vůbec nic, naopak bych v některých záležitostech byla ještě tvrdší,“ říká politička v rozhovoru s Pavlem Štruncem. Šlechtová tvrdí, že v souvislosti s armádními zakázkami si udělala spoustu nepřátel, o některé blízké naopak přišla. Třeba s Milošem Zemanem, dříve velkým spojencem, se už skoro rok neviděla. A Andrej Babiš? S tím prý nebylo moc co řešit, na kolenou před ním neklečela v době vládního rozchodu a opoziční hlasy prý podporuje i teď v rámci hnutí ANO. Třeba ostravského primátora Tomáše Macuru, který na sněmu kandidoval do vedení a kritizoval své vládní kolegy za plnění až příliš levicového programu. Jaká bude její politická budoucnost? Objeví se na kandidátce hnutí do evropských voleb? A proč by teď už přijala kytici od Babiše? Podívejte se na rozhovor. KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ si můžete přehrát další rozhovory Pavla Štrunce.

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud