Tomáš Březina: Nastal bod zlomu. Babiš páchá rituální sebevraždu, ale opozice je zoufalá | info.cz

Články odjinud

Tomáš Březina: Nastal bod zlomu. Babiš páchá rituální sebevraždu, ale opozice je zoufalá

To, že se sejdou demonstranti na Letné, je naprosto správné, protesty se ale nachází na slepé koleji a ničemu nepomáhá ani zoufalá opozice, tvrdí známý podnikatel Tomáš Březina. V rozhovoru s Pavlem Štruncem se vrací ke své dřívější krátké spolupráci s nynějším premiérem Andrejem Babišem. A nabízí také vhled na polistopadový politický vývoj, který dle jeho názoru mnoho lidí zklamal.

Podle Březiny chtěla většina demonstrantů před 30 lety životní úroveň jako v Bavorsku, ale bez práce. On sám se s tím prý setkal jako jeden z řečníků Občanského fóra. „Zapomnělo se říkat, že si to musíme odpracovat, zanedbalo se i vzdělání. Úředníci vůbec nevědí, kde se vytváří peníze,“ tvrdí Březina.

Opozice je prý neschopná, po rozvratu pravice v roce 2013 zatím Březina v politice nevidí autentického lídra. „Převaha Babiše ukazuje její zoufalost, můžeme to vzít jméno po jméně, Antibabiš nefunguje,“ míní podnikatel.

Proč se nedá věřit ekonomickým komentářům v novinách? Lze přesvědčit voliče hnutí ANO v Chomutově? Proč podle něj Andrej Babiš není schopný manažer? Podívejte se na video v úvodu článku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud